ORO KONDICIONIERIŲ PILDYMAS

Kondicionierių pildymas freonu visų markių automobiliams.

Galime pasidžiaugti, kad pas mus atliekamas visų automobilių markių kondicionierių pildymas ir remontas. Todėl, pastebėjus kad neveikia kondicionierius registruokitės kondicionieriaus diagnostikai. Turime visą reikiamą įrangą nustatyti kondicionierių neveikimo priežastis. Pašalinę visus kondicionieriaus gedimus jį užpildysime freonu.

ORO KONDICIONIERIŲ PILDYMAS

Kad galėtumėte mėgautis garantuota vėsa, svarbu ne tik papildyti kondicionierių, bet ir patikrinti kondicionavimo sistemos sandarumą – ar nėra freono nutekėjimo – ir prireikus atlikti kondicionavimo sistemos remontą. O kad galėtumėte mėgautis ne tik vėsa, bet ir švariu oru automobilyje, rekomenduojama atlikti kondicionieriaus ir automobilio salono dezinfekciją bei pakeisti salono filtrą.

SALONO FILTRO KEITIMAS

Kas 15 tūkstančių kilometrų ar atlikus kondicionieriaus dezinfekciją, svarbu pakeisti ir salono filtrą, kuris apsaugo kondicionavimo sistemą nuo nešvarumų. Laiku nekeičiant salono filtro jis ima nepraleisti oro ir ventiliacijos sistema ima veikti neefektyviai, kaupiasi įvairios bakterijos ir mikroorganizmai, taip pat salono filtrui prikaupus drėgmės ima rasoti langai.