Duslintuvų remontas Klaipėdoje

Duslintuvų remontas Klaipėdoje.

DUSLINTUVŲ VIRINIMAS yra alternatyva duslintuvo keitimui. Jei korozija pažeidė tik dalį duslintuvo, o likusi duslintuvo dalis gera, tada galima virinti duslintuvo vamzdžius, duslintuvo bakelius, tvirtimo atramas. Duslintuvų remontą atliekame kokybiškai ir greitai.

Išmetimo sistema automobilyje yra labai svarbus elementus, kuris privalo būti tvarkingas. Netvarkinga išmetimo sistema skleidžia nemalonų garsą. Jeigu duslintuvas prakiuręs automobilio priekyje, tuomet salone ne tik girdimas skardus garsas, bet ir užuodžiamas išmetimo dujų kvapas. Ilgesnėje kelionėje tai gali pakenkti jūsų sveikatai.

VIRINTI AR KEISTI DUSLINTUVĄ NAUJU?

Paprastai pirmas signalas, kad duslintuvas prakiuro yra padidėjąs užvesto automobilio garsas, o ypač nuspaudus akseliaratorių. Visada pirmiausia pasiūlysime duslintuvą virinti. Tai gerokai pigesnė paslauga. Jeigu nutiko taip, kad duslintuvas labai susidėvėjęs ir šiek tiek primena didelį kiaurasamtį, belieka jį pakeisti. Kadangi dažniausiai duslintuvas susideda iš kelių dalių (bakelių arba vamzdžių), tai galima keisti labiausiai susidėvėjusią dalį.

RAKTAŽODŽIAI: Duslintuvų sistemos remontas Klaipėdoje, Duslintuvų virinimas Klaipėda, Duslintuvai, Automobilių išmetimo sistemos remontas, Duslintuvų remontas Klaipėda