Važiuoklės remontas

Mūsų autoservise meistrai labai daug dėmesio skiria važiuoklės priežiūrai, nes tai kogero svarbiausia automobilio dalis.

VAŽIUOKLĖS REMONTAS su garantija, gera kaina. Suremontavę važiuoklę mūsų servise, važiuosite saugiai, neberizikuosite savo ir savo artimųjų sveikata dėl prastos automobilio pakabos. Taip pat dings pašaliniai garsai, tokie kaip ūžimas, barškėjimas, traškesys ir pan. Atlikus važiuoklės remontą automobilis tvirtai “stovės” ant kelio.

Vairuotojai į servisą dažniausiai kreipiasi, kai atsiranda automobilio remonto poreikio simtomų, pavyzdžiui, kai išgirsta bildesį, užuodžia tam tikrą kvapą. Važiuoklėje esant sudilusioms ar sugedusioms dalims, reikia nedelsti ir pašalinti gedimus, kadangi viena bloga važiuoklės dalis gali sugadinti daugiau važiuoklės dalių (pvz. jei stabdant daužo per vairą dėl blogų stabdžių diskų jų laiku nepakeitus, minėtas daužymas sugadins vairo traukę, vairo trukės antgalį, šarnyrus ir kitas važiuoklės dalis) ir tada būna rekalingas daug brangesnis važiuoklės remontas.
Tvarkingai tvarkydami važiuoklė ne tik sutaupysite pinigų, bet ir suprasite, kad automobilio važiuoklės remontas ne visada turi kainuoti brangiai.
Rekomenduojama kas 10-15 tūkstančių kilometrų atlikti automobilio pakabos diagnostiką.

Remontuojame lengvųjų automobilių važiuokles, po remonto galite apžiūrėti pakeistas automobilių dalis. Automobilių važiuoklės remontą atlieka patyrę specialistai.

Ką galime pasiūlyti?

  • Mes visada patariame klientams kas geriau ir kaip pigiau.
  • Remonto darbus atliekame tik gavę Jūsų pritarimą.
  • Visuomet randame protingus alternatyvius sprendimus.
  • Turime žinių ir patirties, todėl darbus atliksime kokybiškai.

Važiuoklę patikrinsime NEMOKAMAI jei automobilį remontuosite autoservise AUTOKEKA, Standartinė paslaugos kaina 20 lt. Jei važiuoklės remonto neatliksite iškart, sumokėsite 20lt, o šiuos pinigus grąžinsime kitą dieną, kai atliksime Jūsų automobilio važiuoklės remonto darbus.

Raktažodžiai: Važiuokles remontas Klaipėdoje, Pakabos remontas Klaipėdoje, Nemokama važiuoklės patikra Klaipėdoje, Važiuoklės diagnostika.